شیوه های پرداخت

جهت پرداخت هزینه محصولات سفارش داده شده از سی بهداشت چندین شیوه وجود دارد که کاربران می توانند به دلخواه هر کدام از آن ها را انتخاب نمایند:
۱- پرداخت آنلاین: پس از صدور فاکتور کاربر با پرداخت آنلاین می تواند سفارش خود را تکمیل نماید الباقی فرآیندها به صورت خودکار اتفاق می افتد و محصولات بسته بندی شده و از طریق پست به آدرس درخواست شده ارسال می گردد.
۲- پرداخت پس از دریافت کالا: با انتخاب این شیوه کالا به محل مشتری ارسال شده و مشتری می تواند هزینه سفارش خود را به مامور ارسال کننده کالا پرداخت نماید. این روش با توجه به شرایط بحرانی کنونی و مخاطرات بهداشتی آن پیشنهاد نمی شود و ممکن است به دلایل مخاطرات بهداشتی گاها برای تمام یا برخی از شهرها غیرفعال باشد. سی بهداشت به عنوان ارائه کننده محصولات و خدمات بهداشتی و ضدعفونی کننده وظیفه خود می داند که سالم ترین شیوه را برای ارسال کالاها انتخاب نماید.
۳- پرداخت از طریق کارت به کارت: برای استفاده از این روش لازم است که مبلغ سفارش را به طور دقیق به شماره کارت ارائه شده در مرحله صورت حساب واریز کرده و سپس رسید پرداختی را به شماره پشتیبان سایت ، واتساپ یا پیامک نمایید.